Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

OUTRIDERS

Geliştirici People Can Fly Yayıncı Square Enix Mevcut 2 Nis 2021 Etiketler Aksiyon Nişancı Macera Derecelendirme – Platform Windows OUTRIDERS 1-3 oyuncuyla oynanabilen, oyuncuların istedikleri an arkadaşlarının oyununa dâhil olabileceği OUTSIDERS; özgün, karanlık ve tehlikeli bir bilim kurgu evreninde geçiyor.

16
1-3 oyuncuyla oynanabilen, oyuncuların istedikleri an arkadaşlarının oyununa dâhil olabileceği OUTSIDERS; özgün, karanlık ve tehlikeli bir bilim kurgu evreninde geçiyor.

Daha fazla mesaj

The Medium

Hitman 3

Rage 2 Ücretsiz Oluyor

İnsan nüfusu Enoch siperlerinde günden güne erirken, sen kendi Outrider’ını oluşturarak bu acımasız gezegenin tozunu attıracaksın.
Zengin hikâye öğeleriyle can bulan gezegende gizemli bir sinyalin peşine takılarak First City’nin varoş, gecekondu mahallelerini ardında bırakacak; ormanları, dağları ve çölü aşacaksın.
Sektörün en iyi nişancı oyunlarına imza atan geliştiricilerden biri olan People Can Fly’ın geliştirdiği OUTRIDERS, yıkıcı güçlerle şenlenen heyecan verici çatışmalar ile çok çeşitli tuhaf silahlar ve ekipmanlarla donatılmış eğlence dolu sayısız saat vaat ediyor.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.