Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition

19

Epic Games ten yine harika bir kampanya.  Normal fiyatı 75 TL olan The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition %80 indirimle 25 Şubat 2021 tarihi Türkiye saati ile saat 19:00’a kadar 15 TL ye satın alın alabilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

Artık tüm eklentileri ve ek içerikleriyle mağazada.
Prefesyonel bir canavar avcısı ol ve destansı seviyede bir maceraya yelken aç! The Witcher 3: Wild Hunt çıktığından bu yana 250’den fazla Game of the Year ödülü alarak klasiklerin arasına girmeyi başardı. Artık sen de fazladan 50 saat oynanış süresine eş değer hikaye eklentileriyle birlikte bu devasa, 100 saatten uzun, açık dünya macerasının tadını çıkar. Bu sürüm yeni silahlar, zırhlar, yoldaşlarına kıyafetler, yeni oyun modu ve yan görevlerin de dahil olduğu tüm ek içeriğe sahip.

İş Arayan Yüksek Eğitimli Bir Canavar Avcısı Olarak Oyna

Çocukluğundan bu yana eğitilen ve mutasyona uğrayarak süper insan yeteneklerine, güçlerine ve reflekslerine sahip olan efsungerler, yaşadıkları canavar istilası altındaki dünyada sosyal olarak sürgün edilmişlerdir.
Daha fazla mesaj

The Medium

OUTRIDERS

Hitman 3

 • Profesyonel bir canavar avcısı olarak geliştirilebilen silahlar, güçlü iksirler ve dövüş büyüleri ile korkunç bir biçimde düşmanlarını yok et.
 • Dağlarda sinsice dolaşan vahşi yaratıklardan, kalabalık şehirlerin arka sokaklarında gizlenen doğaüstü avcılara kadar çok çeşitli egzotik canavarları avla.
 • Ödüllerini silahlarını geliştirmek ve özel zırh almak için kullan veya bütün ödüllerini at yarışına, kart oyunlarına, yumruk dövüşlerine ve hayatın getirdiği diğer zevklere harca.

Kehanetin Çocuğu’nu, Ahlaki Belirsizlikteki Fantastik Açık Dünya’da Ara

 • Sonsuz bir macare için oluşturulmuş The Witcher’ın devasa açık dünyası boyut, derinlik ve karmaşa açısından yeni standartlar oluşturuyor.
 • Fanstastik bir açık dünyaya geç: unutulmuş yıkıntıları, gemi enkazlarını ve mağaraları keşfet, şehirlerde tüccarlarla ve cüce demircilerle ticaret yap ve açık alanlarda, dağ tepelerinde ve engin denizlerde avlan.
 • Savaş zamanında, antik elf efsanelerinde gelişi müjdelenmiş, adeta yaşayan bir silah olarak olan kehanetin çocuğunu bulmaya çalış.
  İyi ve kötünün ötesine giden tercihler yap ve geniş kapsamlı sonuçlarıyla yüzleş.

 

 

Game of the Year Edition

The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition, temel oyunu ve bugüne kadar çıkmış tüm ek içeriği bir araya getiriyor.
 • Devasa bir 50 saatlik ek hikaye anlatımının yanı sıra yeni özellikler ve keşfedilebilen dünyanın üçte biri kadar yeni alanlar içeren Hearts of Stone ve Blood & Wine eklentisini içerir!
 • Silahlar, zırhlar, yan görevler, oyun modları ve yeni GWENT kartları gibi şimdiye kadar çıkmış tüm ek içeriği barındırır!
 • Witcher Topluluğu üyelerinin geribildirimlerine dayanarak yenilenen tüm teknik ve görsel gelişmelerin yanı sıra yeni kullanıcı arayüzü de tamamen kullanıma hazır.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.